Нам без книг ніяк не можна! Читання - ось найкраще вчення! Хто багато читає, той багато знає!

понеділок, 23 січня 2017 р.

До дня Соборності України

Нехай ніхто не половинить
Твоїх земель, не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу й до Сходу,
Володарка земель і вод
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ.
Д. Чередниченко
Ми живемо в незалежній і суверенній країні. Але шлях до нашої незалежності був дуже довгим і тернистим. Щороку 22 січня весь український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу. На зустрічі «Єднання заради Незалежності», яку провели бібліотекари філії №24 з читачами – учнями ОЗОШ №130, 5-В ми згадали той вікопомний день – 22 січня 1919 р., коли було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив би надію просто зник.
22-е січня 1990-го року. Мільйони українців вишикувалися в справжній живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.
        Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

Немає коментарів:

Дописати коментар