Нам без книг ніяк не можна! Читання - ось найкраще вчення! Хто багато читає, той багато знає!

четвер, 1 квітня 2021 р.

Даруйте усмішку: хто вигадав смайлик та чому слід усміхатися частіше.

 
 Одна американська компанія звернулася до художника Гарві Белла, аби той створив яскравий образ, служив би для них візитною карткою. Буквально за десять хвилин Гарві придумав і намалював смайлик — усміхнене личко. Замовники роботу схвалили, заплатили художнику півсотні доларів, виготовили значки зі зображенням смайлика та роздали їх своїм співробітникам. Успіх “візитки” перевершив усі сподівання. Через кілька місяців веселі значки красувалися на лацканах піджаків десяти тисяч людей, а миле обличчя з усмішкою з’явилося на футболках, бейсболках, конвертах, листівках, сірникових коробках. Було це у 1963 році. Через багато років, коли люди почнуть спілкуватися у чатах та на форумах і слати одне одному есемески, цей символ “прикладеться” до започаткування гарного свята — Міжнародного дня усмішки.

Аби усміхнутися, треба напружити чотири м’язи обличчя. Лише чотири. А дивідендів — купа. Усмішка обеззброює опонентів у суперечці, діє як заспокійливе і знеболювальне, допомагає отримати бажане.

“Усмішка — це найкоротший шлях до будь-якої людини, незалежно від того, якою мовою вона розмовляє, якого кольору її шкіра і яку релігію вона сповідує.

“Усміхатись потрібно вміти! Адже усмішкою можна передати увесь спектр почуттів: щирість, хитринку, звабливість... Це важливий прийом, що завжди привертає до себе увагу. Його потрібно використовувати, але завжди влучно і доречно”.

Потрібно усміхатись, що би не відбувалося. Так, як це роблять європейці, — незалежно від того, що у них на душі, а на обличчі сяє усмішка. Може, ця усмішка не врятує тебе, але полегшить життя оточенню. Іноді на вулиці всміхнеться незнайома людина, і це додає настрою на увесь день. Усмішка здатна врятувати світ”.

Усмішка здатна захистити від негативного середовища. Єдине, що у різних країнах — різні “усміхальні традиції”: на півночі Німеччини люди мало усміхаються, у Швейцарії теж мало, а у Франції чи Італії без усмішки ніяк”.

Немає коментарів:

Дописати коментар