Нам без книг никак нельзя! Чтение – вот лучшее учение! Кто много читает, тот много знает!

полочка

четверг, 20 мая 2021 г.

Відкрий для себе Європу!

 

Відповідно до указу президента з 2003 в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

У березні 2014 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про підтвердження курсу України на інтеграцію до Європейського Союзу та першочергові заходи у цьому напрямі».

З гостями нашої бібліотеки сьогодні ми вирушили у подорож по Європі, відкриваючі  її для себе. Це була сповнена пригод подорож крізь час і простір в якої вони дізналися багато цікавих речей.

Європа – один із семи континентів світу. Вона простягається від Арктики на півночі до Середземного моря на півдні, від Атлантичного океану на заході до Уральських гір на сході.

Європейці належать до різних країн, спілкуються різними мовами, мають різні традиції, звичаї та вірування. Тим не менше вони проживають разом, як велика родина.

Європейський Союз – це 28 держав Європи, які об’єдналися на основі загально – людських і демократичних цінностей за для досягнення стабільності, миру та процвітання.

Європа має  власні прапор та гімн – «Оду до радості» с Дев’ятої симфонії Бетховена. В якості європейського гімну цей твір виконується  без слів.

До цього свята у бібліотеці була створена виставка, яка допоможе читачам відкривати для себе Європу!

Комментариев нет:

Отправить комментарий