Нам без книг никак нельзя! Чтение – вот лучшее учение! Кто много читает, тот много знает!

полочка

понедельник, 14 сентября 2020 г.

Нові надходження

 

Юний друже!

         Фонд нашої бібліотеки поповнився новими надходженнями! Книжки ці дуже цікаві і ти охоче познайомишся з ними.

А чи знаєш ти, що читання книг подовжує життя? Згідно з останніми дослідженнями, тривалість життя людей, які захоплюються читанням, в середньому на 2-3 роки більша, ніж у тих, хто нічого не читає. Тому, щоб прожити довше, потрібно виділяти на читання приблизно 30 хвилин у день. 

Книжкова виставка нових книжок «На хвилинку зупинись, на новинку подивись» у нашій бібліотеці познайомить тебе з цими книжками. У дівчатах, хлоп’ятах чи звірятах, у подіях, почуттях ти впізнаєш себе або своїх друзів. Обов’язково розкажи їм про це. Вони будуть здивовані.

А ще – вигадуй  продовження цих історій, нові оповідання чи складай  власні вірші. Включай фантазію. Спробуй намалювати те, про що читаєш. До цього закликають і книги, представлені на виставці.

А раптом ти не знаєш, з чого почати читати – звернися до бібліотекара, він допоможе тобі обрати книгу на будь-який смак.    


 

А зараз, юний друже, хочу познайомити тебе з книгою з тієї виставки.

 

Мірошниченко С. Цікава наука / С. Мірошниченко. – Київ: КРИСТАЛ БУК, 2019. – 160с.: іл.

 

Усе, що створює людина, усе, чим вона живе, так чи інакше пов’язане з точними та природничими науками. Ця книжка допоможе хлопчикам і дівчаткам одержати нові знання з математики, фізики, хімії та біології людини.
Яскраві ілюстрації, популярний виклад матеріалу, тематичні запитання, досліди, фокуси, вікторини — що ще треба для захопливого домашнього навчання?! Переконайтесь, що наука може бути надзвичайно цікавою!

Мозок людини потребує постійного тренування, як і інші частини тіла. Останнім часом ми всі рахуємо за допомогою калькулятора. Тому тобі буде в нагоді такий розділ цієї книги: «Полічи швидко» де ти дізнаєшся по певні правила швидкого рахування. Вони допоможуть тобі виконати арифметичні дії з багатозначними числами.

Читай щодня!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

1 комментарий: