Нам без книг никак нельзя! Чтение – вот лучшее учение! Кто много читает, тот много знает!

полочка

вторник, 27 ноября 2018 г.

У пошуках пані Інформації


          «У моих детей, конечно, будет
                                                                   компьютер. Но первым делом
                                                    они получат книги».
Билл Гейтс

Інтернет, міцно увійшовши в наше життя, зміг за дуже короткий час суттєво змінити її. Зараз Інтернет - найбільш швидкий, надійний засіб спілкування і обміну інформацією між людьми. З його допомогою з'явилася можливість взяти участь в інтернет - конференціях, знаходити однодумців і друзів по всьому світу, займатися самоосвітою, що, мабуть, є дуже важливим для людини, що живе в XXI столітті.
«У пошуках пані Інформації » тема зустрічі, яка відбулася 27 листопада у філії №24 для учнів ЗОШ №110, 5-А класу, щоб ознайомити їх з правилами пошуку інформації в Інтернеті. Ці знання їм знадобляться для подальшого навчання в школі. Вони зможуть самостійно шукати необхідну інформацію в мережі Інтернет.
Щоб наочно представити всесвітню мережу, учасникам зустрічі була запропонована гра з клубком ниток. Розмотуючи клубок, учні відразу придумували собі Nik, щоб вміти безпечно представлятися в мережі. Вийшла маленька модель Всесвітньої павутини.
Дітям показали комплекс вправ, за допомогою яких робота на комп'ютері не буде шкоди здоров'ю.
Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку або спілкування з друзями. Але – як і реальний світ – Мережа теж може бути небезпечна! Треба привчати себе не "проводити час в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі.Комментариев нет:

Отправка комментария