Нам без книг никак нельзя! Чтение – вот лучшее учение! Кто много читает, тот много знает!

полочка

четверг, 15 июня 2017 г.

Тривожний світанок 41-го року


              Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Друга світова війна стала найбільш масштабним і кривавим конфліктом з усіх, які будь-коли гриміли на нашій планеті протягом всієї історії людства. Всього у війні взяла участь 61 країна на всіх континентах, що і дало підстави назвати цю війну Світовою, а дати ії початку і закінчення вважаються найбільш знаковими.

22 червня 1941 року вважається початком Великої Вітчизняної війни. Тоді фашистські війська раптово перейшли західний кордон Радянського Союзу по всій його довжині, а авіація завдала нищівних ударів по  багатьох містах сучасних Україні та Білорусі.

Найбільшу роль у ході Великої Вітчизняної війни зіграло кілька великих битв, одна з яких – битва за Одесу.

Тільки підрахунок загиблих в ході війни жителів і військовослужбовців жахав – було нараховано, що найменше, 65 мільйонів загиблих.

Загалом у Другій світовій війні загинув кожен п’ятий українець. Серед військовослужбовців призову на літо 1941 року вціліли тільки 3% із загальної кількості.

Щоб жахливі події цих шести років не повторилися, країни – учасниці створили Організацію Об’єднаних Націй, яка і дотепер прагне зберегти безпеку у всьому світі.

Зустріч, присвячена цієї даті пройшла у бібліотеці №24 з відвідувачами шкільного табору ОЗОШ №19.

Після розповіді була проведена історична вікторина, де діти ще раз згадали основні дати і події тих днів.


 

Комментариев нет:

Отправка комментария